0 bewaardZeeVanNamen

Opkomende namen

De 50 meisjes- en jongensnamen die de laatste jaren procentueel het sterkst gegroeid zijn in populariteit*.

Meisjesnamen

20202025%
Cleo085∞
Millie32164+412%
Amaya30114+280%
Amanah2692+254%
Lily143449+214%
Eliana39112+187%
Elodie3495+179%
Florine44116+164%
Maeve164425+159%
Ayla104268+158%
Yuna104251+141%
Abby3891+139%
Wies4094+135%
Alya46103+124%
Marie80171+114%
Lune59120+103%
Flore55108+96%
Jip54103+91%
Freya4891+90%
Leyla54100+85%
Romée154285+85%
Maya136249+83%
Donna59107+81%
Livia184320+74%
Novi92160+74%
Rhodé5289+71%
Juna126212+68%
Layla4981+65%
June133219+65%
Evie74120+62%
Leah79127+61%
Mae112180+61%
Ruby96154+60%
Luna291464+59%
Loua147232+58%
Inaya118186+58%
Niene86132+53%
Julie279426+53%
Noé208311+50%
Lou110162+47%
Sofia315463+47%
Noor482705+46%
Josephine75109+45%
Ava72104+44%
Emilia109157+44%
Pleun83119+43%
Olivia477676+42%
Lea71100+41%
Romee78109+40%
Lilly107147+37%

Jongensnamen

20202025%
Oos0156∞
Lío0117∞
Cody38139+266%
Joes46167+263%
Musa56188+236%
Lio85272+220%
Lowen63197+213%
Tobi2984+190%
Ted97272+180%
Louie3288+175%
Sev52141+171%
Louay62154+148%
Scott75182+143%
Matteo84191+127%
Moussa48107+123%
Frenkie80175+119%
Milo125266+113%
Noël61127+108%
Malik4184+105%
Yahya4591+102%
Miles62123+98%
Leo86168+95%
George4282+95%
Toon4990+84%
Zayd85154+81%
Louis109196+80%
Loet4783+77%
Wout95167+76%
Elias186326+75%
Laurens81137+69%
Luka97160+65%
Joah124202+63%
Jip148240+62%
Oliver228358+57%
Ace5382+55%
Luca462702+52%
Kai192290+51%
Lou69101+46%
Muhammad6189+46%
Mateo109158+45%
Manuel72104+44%
Ibrahim113163+44%
Nolan159228+43%
Zayn317453+43%
Charlie98140+43%
Zakaria5781+42%
Florian84119+42%
Loek141199+41%
Moos235329+40%
Kian95133+40%

*) Om het een beetje overzichtelijk te houden kijken we alleen naar namen die in 2025 tenminste 80 keer gekozen zijn.